Szczęsny obronił karnego w hicie Serie A! To nie wystarczyło do wygranej (WIDEO)

Wojciech Szczęsny w samej końcówce obronił rzut karny wykonywany przez Victora Osimhena.

Napoli pokonało Juventus w hicie piłkarskiej Serie A. Gospodarze triumfowali 2:1, a Wojciech Szczęsny w samej końcówce obronił rzut karny wykonywany przez Victora Osimhena.

Do przerwy Napoli prowadziło 1:0. Wynik otworzył Khvicha Kvaratskhelia, uderzeniem z powietrza pokonując Szczęsnego. W drugiej połowie do remisu doprowadził Federico Chiesa.

W samej końcówce sędzia podyktował karnego po faulu na Osimhenie. Do jedenastki podszedł sam poszkodowany i nie zdołał pokonać bramkarza reprezentacji Polski. Uderzenie Nigeryjczyka skutecznie dobił jednak Giacomo Raspadori i zapewnił swojej wygranej trzy punkty.

W szeregach Napoli z ławki rezerwowych pojawił się Piotr Zieliński. W końcówce na murawie zameldował się także Arkadiusz Milik.

Napoli - Juventus 2:1 (1:0)
Bramki: Kvaratskhelia 42, Raspadori 88 - Chiesa 81