Finał Tauron Pucharu Polski: Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie. Relacja live i wynik na żywo

Siatkówka

Jastrzębski Węgiel zagra z Aluronem CMC Wartą Zawiercie w wielkim finale Tauron Pucharu Polski. Relacja live i wynik na żywo meczu Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie na Polsatsport.pl.

To będzie prawdziwe starcie tytanów! W zapełnionej Tauron Arenie Kraków staną naprzeciw sobie dwa najlepsze zespoły tegorocznych rozgrywek PlusLigi. Trudno wskazać faworyta w tym boju. Oba zespoły prezentują tak wysoki poziom i znają się tak dobrze, że o zwycięstwie prawdopodobnie zadecydują niuanse. Kibice liczą na długi pojedynek i być może taki właśnie otrzymają.

 

ZOBACZ TAKŻE: Istotna informacja ws. Wilfredo Leona. Będzie grał w PlusLidze? "Wiem, kogo zapytać"

 

Zarówno Jastrzębski, jak i Zawiercie, nie dały szans swoim półfinałowym rywalom. Choć mecze obfitowały w emocje, a nawet w grę na przewagi, oba spotkania miały po trzy sety. Najpierw mistrzowie Polski pokonali debiutujący w finałowym turnieju zespół Bogdanki LUK Lublin, a później zespół Michała Winiarskiego okazał się lepszy od stołecznego Projektu.

 

Kto okaże się lepszy i wzniesie Puchar Polski? Przekonamy się już w niedzielne popołudnie.

 

Relacja live i wynik na żywo meczu Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 14:45.

Karolina Potrykus/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie