Spore wyzwanie przed Magdą Linette. Może zagrać z pogromczynią Igi Świątek

Tenis
Spore wyzwanie przed Magdą Linette. Może zagrać z pogromczynią Igi Świątek
fot. PAP
To może być spore wyzwanie dla Magdy Linette

Już wiemy, jak wygląda główna drabinka turnieju WTA w Indian Wells. W pierwszej rundzie rywalizacji na kortach w Stanach Zjednoczonych Magda Linette zmierzy się z tenisistką z kwalifikacji. Później może stanąć naprzeciwko pogromczyni Igi Świątek.

Wielkimi krokami zbliża się turniej WTA w Indian Wells. W nocy z poniedziałku na wtorek rozlosowana została główna drabinka amerykańskiego turnieju. Dzięki temu swoją możliwą drogę do prestiżowego turnieju poznała Magda Linette.

 

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Fręch poznała rywalkę w pierwszej rundzie turnieju w Indian Wells

 

Już wiadomo, że pochodząca z Poznania zawodniczka w pierwszej rundzie imprezy na kortach w Indian Wells zmierzy się tenisistką, która zagwarantuje sobie miejsce w drabince głównej poprzez kwalifikacje. Później Polkę może czekać większe wyzwanie, bowiem jej ewentualną rywalką w drugiej rundzie będzie Anna Kalinska - niedawna finalistka z Dubaju, która w półfinale wyeliminowała tam Świątek.

 

 

Turniej WTA w Indian Wells rozpocznie się w środę 6 marca. Finał imprezy na kortach w Stanach Zjednoczonych ma zostać rozegrany w piątek 15 marca.

 

Andrzej Adamiec/Polsat Sport, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie