Transfery w Tauron Lidze. Które siatkarki zmienią klub po sezonie?

Siatkówka

W mediach pojawiają się informacje dotyczące składów drużyn Tauron Ligi w rozgrywkach 2024/25. Które siatkarki zmienią klub? Jakie będą hity transferowe zbliżającego się okienka? Gdzie zagrają siatkarki reprezentacji Polski? Najciekawsze plotki transferowe przed nowym sezonem Tauron Ligi w załączonej galerii zdjęć.

Kończy się faza zasadnicza Tauron Ligi. Przed nami turniej finałowy Tauron Pucharu Polski siatkarek, a wkrótce osiem czołowych drużyn pierwszej części ligowego sezonu rozpocznie rywalizację play-off o medale mistrzostw Polski.

 

Zobacz także: Kryzys utytułowanego klubu! Te gwiazdy tworzyły historię Chemika Police

 

Przed nami najważniejsze rozstrzygnięcia obecnego sezonu, ale sporo miejsca w informacjach dotyczących kobiecej siatkówki zajmują już ruchy transferowe przed kolejnym sezonem. Nie ma ich jeszcze tak dużo, jak w przypadku PlusLigi, nie brakuje jednak spekulacji. Zmianę klubu planuje kilka reprezentantek Polski i gwiazdy Tauron Ligi z innych krajów. W ostatnim czasie pojawiło się np. sporo informacji dotyczących kadrowego "rozbioru" triumfatora fazy zasadniczej. Grupa Azoty Chemik Police ma spore problemy finansowe, nie jest pewne, czy przystąpi do kolejnej edycji rozgrywek, a po zawodniczki tego klubu mają sięgnąć m.in. drużyny z Rzeszowa i Łodzi.

 

Które siatkarki opuszczą polską ligę? Kto zmieni barwy klubowe w Tauron Lidze? Które z tych informacji się potwierdzą? Przekonamy się za kilka miesięcy.

 

Plotki transferowe przed nowym sezonem Tauron Ligi w galerii zdjęć:

 

Robert Murawski/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie