Valsa Group Modena – Itas Trentino. Relacja live i wynik na żywo

Robert MurawskiSiatkówka

Modena Volley zagra z Itas Trentino w drugim meczu ćwierćfinału ligi włoskiej siatkarzy. SuperLega wkroczyła w decydującą fazę. W pierwszej rundzie fazy play-off Serie A1 rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw. Kto wygra drugie spotkanie? Kiedy mecz? O której godzinie? Relacja live i wynik na żywo z meczu Valsa Group Modena – Itas Trentino na Polsatsport.pl.

Valsa Group Modena zajęła ósme miejsce w tabeli fazy zasadniczej, mając na koncie 27 punktów (mecze 11–11). Itas Trentino to zwycięzca pierwszej części rozgrywek z dorobkiem 55 punktów i bilansem meczów 19 zwycięstw – 3 porażki.

 

Zobacz także: To mogła być akcja kolejki PlusLigi! Spektakularna obrona libero, a później... (WIDEO)

 

W pierwszym meczu siatkarze Trentino wygrali u siebie z Modeną 3:0. Rywalizacja w ćwierćfinałach toczyć się będzie do trzech zwycięstw. Drugie mecze zaplanowano na 10 marca, a trzecie – na 17 marca. Ewentualne spotkania numer cztery mogą zostać rozegrane 24 marca, a numer pięć – 27 marca. Przed końcem miesiąca poznamy więc wszystkich półfinalistów ligi włoskiej.

 

Relacja live i wynik na żywo z meczu Valsa Group Modena – Itas Trentino w niedzielę 10 marca o godzinie 16.00 na Polsatsport.pl.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie