Znany tenisista wpadł w furię! Nie miał litości i zrobił to na oczach widzów (WIDEO)

Tallon Griekspoor

Tallon Griekspoor nie będzie miło wspominał meczu trzeciej rundy singlistów podczas turnieju ATP w Indian Wells. Holenderski tenisista przegrał w dwóch setach z Alexandrem Zverevem. Reprezentant "Oranje" miał swoją szansę na zwycięstwo w premierowej partii, ale zmarnował kilkupunktową przewagę w tie-breaku. Z tego powodu wpadł w furię, wyżywając się na swojej rakiecie.

Griekspoor nie był faworytem pojedynku ze Zverevem, ale był blisko sprawienia niespodzianki - przynajmniej w premierowej odsłonie. Holender, który w rankingu ATP plasuje się na 27. miejscu, prowadził w gemach 5:3, ale Niemiec - szósta "rakieta" świata doprowadził do tie-breaka.

W nim kolejny raz uchyliły się drzwi do zwycięstwa dla Griekspoora, który rozpoczął kapitalnie - od prowadzenia 3:0. Następnie zawodnik rodem z Niderlandów prowadził 5:2 oraz 6:4. Wydawało się, że dopnie swego, ale fatalnie przespał końcówkę starcia. Zverev odrobił straty, aby ostatecznie wygrać 9:7.

Po przegranej ostatniej piłce w tym secie Griekspoor nie wytrzymał. W aurze totalnej złości postanowił wyładować złą energię na rakiecie, którą wielokrotnie uderzał o ziemię - aż do jej kompletnego zniszczenia. Za to zachowanie dostał ostrzeżenie od sędziego.

Katharsis nie pomogło jednak Holendrowi w drugim secie, którego przegrał 3:6 i odpadł z dalszych zmagań.

Zaistniała sytuacja w załączonym materiale wideo.