Liga Mistrzyń: Eczacibasi Dynavit Stambuł - A. Carraro Imoco Conegliano. Relacja live i wynik na żywo

W rewanżowym meczu półfinałowym Ligi Mistrzyń siatkarek Eczacibasi Dynavit Stambuł podejmie A. Carraro Imoco Conegliano. Kto wygra to spotkanie i wywalczy awans do finału? Relacja live i wynik na żywo meczu Eczacibasi Dynavit Stambuł - A. Carraro Imoco Conegliano na Polsatsport.pl.

W pierwszym spotkaniu zespół Eczacibasi prowadził już 2:0 (28:26, 25:20) i wydawało się, że rywalizacja zakończy się 3:0. Nic bardziej mylnego. W trzeciej partii ekipa Imoco "obudziła się ze snu", wyszła na prowadzenie 7:1, powiększała je i bez problemów wygrała (25:14). Czwarty set był bardziej zacięty, ale również zwycięski dla zawodniczek z Conegliano (25:22). Zwycięzcę meczu wyłonił tie-break. W nim po walce na przewagi wygrał zespół Joanny Wołosz (18:16).

Eczacibasi w tabeli ligi tureckiej zajmuje drugie miejsce i do lidera - Fenerbahce traci cztery punkty. W przerwie pomiędzy meczami z Lidze Mistrzów ekipa ze Stambułu rozegrała jeden mecz w krajowych rozgrywkach - na wyjeździe pokonała ekipę Ankara PTT 3:1.

A. Carraro Imoco do środowej rywalizacji przystąpi jako lider włoskiej ligi, który nad wiceliderem ma 11 punktów przewagi. Zawodniczki z Conegliano w ostatniej kolejce pokonały zespół Pinerolo 3:0.

Relacja live i wynik na żywo meczu Eczacibasi Dynavit Stambuł - A. Carraro Imoco Conegliano na Polsatsport.pl. Początek o 17:00.