Godzina i po wszystkim! Wielka tenisowa niespodzianka w Miami

Zaledwie godzinę trwał mecz drugiej rundy Miami Open. Holger Rune niespodziewanie przegrał z Fabianem Marozsanem i bardzo szybko pożegnał się z turniejem. Zobaczcie skrót meczu Rune - Marozsan.

Rozstawiony z "6" Duńczyk miał wolny los w pierwszej rundzie. W niedzielę jego przeciwnikiem był Węgier Marozsan i mało kto spodziewał się, że ich spotkanie będzie tak jednostronne.

Pierwszy set trwał zaledwie 25 minut i zakończył się zwycięstwem Marozsana 6:1. Rune został dwukrotnie przełamany, a sam nie miał ani jednego break pointa.

Druga partia było bardziej wyrównana, trwała 10 minut dłużej, ale ponownie zakończyła się takim samym rezultatem. Tym razem jednak Rune aż trzykrotnie tracił własny serwis.

Marozsan w kolejnej rundzie zmierzy się z Alexeiem Popyrinem.