III Gala Sport Biznes Polska już 26 marca w Polsat Sport Fight i na Polsatsport.pl

Inne
III Gala Sport Biznes Polska już 26 marca w Polsat Sport Fight i na Polsatsport.pl
fot. materiały prasowe
III Gala Sport Biznes Polska już 26 marca w Polsat Sport Fight i na Polsatsport.pl

Stowarzyszenie Sport Biznes Polska po raz trzeci nagrodzi Statuetkami marki, podmioty i inicjatywy branżowe, które szczególnie wyróżniały się na rynku w ostatnich miesiącach. Laureatów poznamy 26 marca podczas Gali SBP, transmitowanej we wtorek 26.03 w Polsat Sport Fight i na Polsatsport.pl.

Stowarzyszenie Sport Biznes Polska zrzesza reprezentantów ze środowiska sportowo-biznesowego z całego kraju, a jedną z jego największych inicjatyw jest cykliczny Kongres Sport Biznes Polska, którego siódma edycja odbywa się 26 marca 2024 r. w Warszawie. Wydarzeniu towarzyszy Gala podsumowująca ubiegły rok w branży sportu i biznesu. Podczas uroczystości, SBP uhonoruje Statuetkami podmioty i inicjatywy, które w 2023 postawiły w swojej działalności przede wszystkim na rozwój, popularyzację czy wprowadzanie innowacji.

 

Nagrody Sport Biznes Polska zostaną przyznane w 15 kategoriach otwartych oraz jednej zamkniętej, za całokształt zasług na rzecz sportu. O prestiżu wyróżnień najlepiej świadczy fakt, że laureaci wyłaniani są przez blisko 90-osobowe, niezależne Jury składające się z topowych ekspertów reprezentujących wszystkie sektory branży.

 

Wśród finalistów tegorocznej edycji konkursu znaleźli się zarówno najwięksi sponsorzy sportu, jak i firmy, które w tej dziedzinie zadebiutowały w minionym roku. W kategorii „Liga Sportowa 2023” w TOP3 znalazły się: FORTUNA 1. Liga, ORLEN Superliga i PKO BP Ekstraklasa. Natomiast w rywalizacji o tytuł Klubu Sportowego 2023 roku zmierzą się Dziki Warszawa, Trefl Sopot i Projekt Warszawa. We wtorkowy wieczór poznamy również laureata Nagrody Specjalnej Sport Biznes Polska, wyjątkowego wyróżnienia za całokształt zasług na rzecz sportu. 

 

Transmisja Gali Sport Biznes Polska odbędzie się we wtorek (26.03) o godzinie 20:30 w Polsat Sport Fight oraz na Polsatsport.pl. Uroczystość poprowadzą dziennikarze Polsatu Sport oraz Eleven Sports: Aleksandra Szutenberg i Marcin Musiał.

Informacja Prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie