Za nami III Gala Sport Biznes Polska! Znamy wyróżnionych

Inne
Za nami III Gala Sport Biznes Polska! Znamy wyróżnionych
Fot. Polsat Sport
Za nami III Gala Sport Biznes Polska! Znamy wyróżnionych.

Stowarzyszenie Sport Biznes Polska po raz trzeci nagrodziło Statuetkami marki, podmioty i inicjatywy branżowe, które szczególnie wyróżniały się na rynku w ostatnich miesiącach. W tym gronie znalazły się m.in. PZPS, Projekt Warszawa oraz Diamentowa Liga Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej.

Nagrody Sport Biznes Polska zostały przyznane w 15 kategoriach otwartych oraz jednej zamkniętej, za całokształt zasług na rzecz sportu. O prestiżu wyróżnień najlepiej świadczy fakt, że laureaci wyłaniani są przez blisko 90-osobowe, niezależne Jury składające się z topowych ekspertów reprezentujących wszystkie sektory branży.

 

ZOBACZ TAKŻE: Sport łączy siły z biznesem. "Trzeba szukać najlepszych rozwiązań"


Wśród finalistów tegorocznej edycji konkursu znaleźli się zarówno najwięksi sponsorzy sportu, jak i firmy, które w tej dziedzinie zadebiutowały w minionym roku. Wyróżnione Statuetkami podmioty i inicjatywy, które w 2023 postawiły w swojej działalności przede wszystkim na rozwój, popularyzację czy wprowadzanie innowacji.


Tym samym wśród wyróżnionych podmiotów znalazło się wielu przedstawicieli polskiej siatkówki. Klubem Sportowym 2023 Roku wybrano Projekt Warszawa, który w ostatnim czasie zdobył europejskie trofeum CEV Challenge Cup, a Federacją 2023 Roku został Polski Związek Piłki Siatkowej.

 

Wyróżniona została także Iga Świątek, która została najbardziej wpływową kobietą polskiego biznesu sportowego oraz dodatkowo dostała nagrodę specjalną. Ponadto Wydarzeniem 2023 Roku był zorganizowany w ramach cyklu Diamentowej Ligi - Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie