WTA w Miami: Victoria Azarenka - Jelena Rybakina. Relacja live i wynik na żywo

Czas na półfinał turnieju WTA w Miami. Po dwóch stronach siatki staną Jelena Rybakina i Wiktoria Azarenka. Czy doświadczona Białorusinka znajdzie wreszcie sposób na Kazaszkę i przełamie serię trzech porażek z rzędu przeciwko 4. tenisistce rankingu WTA?

Zarówno Jelena Rybakina, jak i Wiktoria Azarenka musiały się sporo napracować, aby awansować do półfinału turnieju w Miami. Kazaszka w ćwierćfinale rywalizowała z Marią Sakkari. Kibice zgromadzeni na korcie centralnym obejrzeli prawdziwy tenisowy spektakl. Nie zabrakło w nim zwrotów akcji, widowiskowych zagrań czy popisowych obron. Sakkari mimo porażki w pierwszym secie, w drugiej partii obroniła dwie piłki meczowe, a po chwili doprowadziła do wyrównania.

O losach pojedynku zadecydował trzeci set. Rybakina w siódmym gemie zdobyła przełamanie i po trzech godzinach walki sięgnęła po awans do półfinału. W nim ubiegłoroczna finalistka zmierzy się z Wiktorią Azarenką.

Białorusinka w ćwierćfinale również musiała się sporo napocić. Po trzysetowej batalii doświadczona zawodniczka z Mińska pokonała Julię Putincewą i po raz czwarty w karierze stanie przed szansą na zwycięstwo z Rybakiną. Do tej pory wszystkie pojedynki wygrywała Kazaszka.

Relacja live i wynik na żywo z meczu Victoria Azarenka - Jelena Rybakina na Polsatsport.pl. Początek od godziny 18:00.