TAURON Liga: Energa MKS Kalisz - UNI Opole. Relacja live i wynik na żywo

W pierwszym meczu o siódme miejsce w TAURON Lidze siatkarek Energa MKS Kalisz na własnym parkiecie zmierzy się z UNI Opole. Kto wygra to spotkanie i obejmie prowadzenie w walce o siódma pozycję w sezonie 2023/24. Relacja live i wynik na żywo meczu Energa MKS Kalisz - UNI Opole na Polsatsport.pl.

W ćwierćfinałowej rywalizacji Energa MKS mierzył się z zespołem Grupa Azoty Chemik Police. W pierwszym spotkaniu siatkarki z Kalisza zostały pokonane w trzech setach - 18:25, 17:25, 19:25. Drugi mecz trwał o jedną partię dłużej. Podopiecznym Marcina Widery udało się wygrać pierwszego seta 25:21. W trzech kolejnych lepsze były już zawodniczki z Polic 25:18, 25:18, 33:31.

UNI w 1/4 finału TAURON Ligi zmierzyło się z BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała. Pierwszy mecz był niezwykle zacięty. Bielszczanki prowadziły już 2:0 (25:19, 25:17), ale w dwóch kolejnych setach triumfowały opolanki (26:24, 25:18). O zwycięstwie zadecydował tie-break wygrany przez BKS Bostik 15:12. W drugim spotkaniu UNI nie miało już szans na zwycięstwo i przegrało 3:0 (19:25, 24:26. 21:25).

W fazie zasadniczej sezonu w pierwszym meczu lepszy okazał się zespół z Kalisza (3:2). W rewanżu triumfowało UNI Opole (3:1).

Relacja live i wynik na żywo meczu Energa MKS Kalisz - UNI Opole na Polsatsport.pl. Początek o 19:00.