Niezwykły mecz siatkarek Chemika Police! Bilety już w sprzedaży

Robert MurawskiSiatkówka
Niezwykły mecz siatkarek Chemika Police! Bilety już w sprzedaży
fot. Cyfrasport
Chemik Police to jeden z najbardziej utytułowanych polskich klubów siatkarskich. Teraz walczy o przetrwanie.

Grupa Azoty Chemik Police boryka się w ostatnim czasie z ogromnymi problemami finansowymi. Włodarze klubu szukają w tej trudnej sytuacji różnych rozwiązań. Szansę na wsparcie siatkarskiego giganta mają również kibice. Chemik postanowił zorganizować... wirtualny mecz.

Wielu kibiców drużyny z Polic pytało o możliwość wsparcia klubu w tej trudnej sytuacji. Dlatego działacze Chemika postanowili zorganizować wirtualny mecz.

 

Zobacz także: Ona chce kupić polski klub. Jej przeszłość może zaskakiwać (ZDJĘCIA)

 

"Ten mecz nigdy się nie odbędzie, ale przychód ze sprzedanych biletów zasili konto klubu. Mamy świadomość, że sprzedaż biletów nie rozwiąże wszystkich naszych problemów. Może być jednak jedną z form pomocy, które finalnie przybliżą nas do osiągnięcia stabilizacji finansowej" – przeczytaliśmy w komunikacie.

 

Sprzedaż wirtualnych biletów będzie aktywna do końca sezonu. Ich ceny wahają się od 10 złotych (najtańsze sektory) do 500 złotych (sektor Super VIP). Bilety można nabyć na stronie abilet.pl.

 

 

 

 

"Z góry dziękujemy wszystkim kibicom, którzy zdecydują się kupić wejściówkę. To dla nas największy dowód waszego zaangażowania i wsparcia!" – napisał klub z Polic.

 

 

Wirtualny mecz nie jest jedynym pomysłem działaczy na ratowanie klubu z Polic. Chemik i Starostwo Powiatowe w Policach podpisały list intencyjny dotyczący współpracy. Klub chce również, by ważnym ogniwem były firmy lokalne, które czują się częścią zespołu i utożsamiają się z tą marką.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie