TAURON Liga: PGE Rysice Rzeszów - BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała. Relacja live i wynik na żywo

Siatkówka

W drugim półfinałowym meczu PGE Rysice Rzeszów we własnej hali zmierzą się z BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała. Czy Rysice przypieczętują awans do finału? Relacja live i wynik na żywo meczu PGE Rysice Rzeszów - BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała na Polsatsport.pl

Zarówno zawodniczki z Rzeszowa, jak i Bielska-Białej pewnie awansowały do półfinału. W nieco lepszym stylu zrobiły to rzeszowianki, które przeciwko MOYA Radomce Radom nie straciły ani jednego seta. Bielszczanki miały kłopoty w pierwszym spotkaniu z UNI Opole (3:2), drugie wygrały już gładko (3:0).

 

ZOBACZ TAKŻE: Ostro krytykował sędziów. Kibice narzekali na jego zachowanie. "Mam nadzieję, że ludzie to zrozumieją..."

 

Pierwszy mecz PGE Rysic z BKS BOSTIK ZGO był niezwykle zacięty. Zawodniczki wymieniały się prowadzeniem i zwycięzcę wyłonił dopiero tie-break. W decydującej partii Rysice wyszły na dwupunktowe prowadzenie tuż przed zmianą stron, dzięki blokowi Kowalskiej na Damaske (7:5). Potem w ich szeregach brylowała Magdalena Jurczyk, która zakończyła skutecznymi blokami trzy kolejne akcje. Środkowa reprezentacji Polski najpierw zatrzymała na siatce Bidias, potem Laak, następnie ponownie Bidias i jej zespół prowadził 14:8. Co ciekawe, były to jej jedyne trzy punktowe bloki w całym spotkaniu. Chwilę później piłkę meczową skończyła Coneo, dając Rysicom zwycięstwo 15:8 i 3:2 (9:25, 25:19, 25:18, 22:25, 8:15) w całym spotkaniu.

 

Relacja live i wynik na żywo meczu PGE Rysice Rzeszów - BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała na Polsatsport.pl Początek spotkania o 17:30.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie