Sportowiec rzucił narzeczoną trzy tygodnie przed ślubem. Teraz ożenił się z kochanką

Robert IwanekZimowe
Sportowiec rzucił narzeczoną trzy tygodnie przed ślubem. Teraz ożenił się z kochanką
Fot. Instagram/danvladar30
Daniel Vladar rzucił narzeczoną trzy tygodnie przed ślubem, by związać się z kochanką

Daniel Vladar, bramkarz grającego w NHL klubu Calgary Flames, stanął na ślubnym kobiercu. Czeski hokeista związał się z... kochanką, dla której rzucił swoją wieloletnią narzeczoną.

26-letni golkiper miał ożenić się już w ubiegłym roku, a wybranką Vladara miała być Andrea, modelka, z którą sportowiec związany był od wielu lat. Trzy tygodnie przed planowanym ślubem Czech zerwał jednak zaręczyny i wyrzucił partnerkę z domu!

 

ZOBACZ TAKŻE: Został skazany, choć... od trzech miesięcy nie żyje. Sąd wydał wyrok w sprawie mistrza olimpijskiego

 

Jak podaje dziennik "Blesk", wszystko przez... dawną znajomą Vladara, Martinę, z którą hokeista spotkał się przypadkowo w jednej z winiarni na Morawach i kompletnie stracił dla niej głowę.

 

"Daniel wyrzucił Andreę z domu i natychmiast zamieszkał ze swoją kochanką. Nie przeszkadzało mu nawet to, że Martina ma dziecko z poprzedniego związku. Hokeista poleciał z Martiną na luksusowe wakacje, zaś wieloletnia partnerka musiała wrócić do swoich rodziców" - czytamy w gazecie.

 

Od momentu zerwania zaręczyn bramkarza Calgary Flames z Andreą nie minął nawet rok, a Vladar zdecydował się powiedzieć sakramentalne "tak" swojej kochance. Para pochwaliła się zdjęciami ze ślubu w mediach społecznościowych.

 

 

 

 

Co ciekawe, sportowcowi udało się wziąć ślub w trakcie sezonu NHL. Vladar doznał kontuzji stawu biodrowego i musiał przejść operację. Czas rekonwalescencji wykorzystał nie tylko na powrót do zdrowia, ale i na sformalizowanie związku z Martiną.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie