SuperLega: Vero Volley Monza - Trentino Volley. Relacja live i wynik na żywo

Siatkarze Trentino Volley potrzebują już tylko jednej wygranej, aby zameldować się w finale play-off włoskiej SuperLegi. Finaliści tegorocznej edycji Ligi Mistrzów we czwartkowy wieczór zagrają na wyjeździe z Vero Volley Monza. Relacja live i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Zawodnicy z Trydentu zaczęli rywalizację od wygranej na własnym parkiecie bez straty seta. Potem znakomicie spisali się na wyjeździe, triumfując 3:1. I gdy wydawało się, że pójdą za ciosem, pieczętując awans już w trzecim spotkaniu, nieoczekiwanie przegrali u siebie 2:3.

Dzięki temu ekipa z Monzy wciąż jest w grze, tym bardziej, że teraz wraca na własny parkiet i postara się doprowadzić do remisu i piątego, rozstrzygającego meczu. To jednak goście nadal są faworytem. Warto przypomnieć, że Trentino wygrało rundę zasadniczą, podczas gdy Monza zajęła dopiero piąte miejsce.

W tym sezonie siatkarze Vero Volley już raz potrafili jednak utrzeć nosa Trentino, wygrywając w półfinale Pucharu Włoch. Z tego powodu ekipa z Trydentu straciła już szansę na potrójną koronę, ale wciąż może sięgnąć po dublet w postaci mistrzostwa kraju i triumfu w Lidze Mistrzów, gdzie w finale zmierzy się z Jastrzębskim Węglem.

Relacja live i wynik na żywo meczu Vero Volley Monza - Trentino Volley od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.