PlusLiga: Projekt Warszawa - Bogdanka LUK Lublin. Relacja live i wynik na żywo

Siatkówka

W pierwszym niedzielnym meczu ćwierćfinałowym PlusLigi Projekt Warszawa zmierzy się z z Bogdanką LUK Lublin. Czy klub ze stolicy przypieczętuje awans do finału. Relacja live i wynik na żywo meczu Projekt Warszawa - Bogdanka LUK Lublin na Polsatsport.pl.

Premierowego seta pierwszego meczu nieoczekiwanie wygrali lublinianie - szybko uzyskali przewagę (8:4), skutecznie grali w ataku i utrzymywali punktowy dystans (15:11, 18:14). Partię dwoma asami serwisowymi z rzędu zakończył Mateusz Malinowski (25:16). Siatkarze Projektu z impetem weszli w kolejną partię (1:5, 3:9). Skuteczność gospodarzy spadła z 80% do 10%, co odzwierciedlił końcowy wynik odsłony (25:13).

 

ZOBACZ TAKŻE: Emocje wzięły górę. Maj-Erwardt i Strasz tuż po zakończeniu kariery. "Nie dowierzam"

 

Set numer trzy również toczył się przy przewadze stołecznej drużyny (6:3, 13:10) i tak się zakończył (25:19). Ostatnia, decydująca odsłona na początku należała do Bogdanki (11:9), ale szybko ta zaliczka stopniała i znów na prowadzenie wyszli podopieczni Piotra Grabana (16:13). W końcówce goście odskoczyli na cztery oczka (17:21), asa dołożył Taylor Averill (18:23), a spotkanie zakończył punktowy blok gości (19:25).

 

Kto tym razem okaże się lepszy? 

Projekt Warszawa - Bogdanka LUK Lublin: Relacja live i wynik na żywo

Relacja live i wynik na żywo meczu Projekt Warszawa - Bogdanka LUK Lublin na Polsatsport.pl. Początek w niedzielę (14 maja) o godzinie 14:45.

Karolina Zielonka/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie