SuperLega: Trentino Volley - Vero Volley Monza. Relacja live i wynik na żywo

W półfinale włoskiej ligi siatkarzy czas na decydujący, piąty mecz w drugiej półfinałowej parze - Trentino Volley - Vero Volley Monza. Kto wygra decydujące spotkanie i wywalczy awans do finału ligi? Relacja live i wynik na żywo meczu Trentino Volley - Vero Volley Monza na Polsatsport.pl.

Rywalizacja Trentino - Monza trwa od końca marca. W pierwszym spotkaniu pewnie wygrała ekipa z Trydentu 3:0 (27:25, 25:20, 25:22). Drugi mecz również był zwycięski dla Trentino, które oddało rywalowi tylko jednego seta 3:1 (25:15, 21:25, 25:18, 25:18). Wydawało się, że kwestia awansu do finału jest już rozstrzygnięta. Nic bardziej mylnego.

W trzecim meczu Trentino z Monzą wymieniało się prowadzaniem i o tym, kto zwycięży zadecydował tie-break. Od stanu 7:7 Vero Volley wywalczyło trzy punktową zaliczkę (12:9), która topniała, ale wystarczyła, by wygrać piątego seta 15:13 i całe spotkanie 3:2. W ubiegły czwartek włoskie zespoły rozegrały czwarty mecz, w którym ponownie wygrała Monza 3:1 (22:25, 25:23, 25:23, 25:11) i wyrównała 2:2 stan rywalizacji do trzech zwycięstw.

Trentino Volley - Vero Volley Monza: Relacja live i wynik na żywo

Relacja live i wynik na żywo meczu Trentino Volley - Vero Volley Monza na Polsatsport.pl. Początek spotkania w niedzielę (14 kwietnia) o 18:00.