TAURON Liga: Grot Budowlani Łódź - BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała. Relacja live i wynik na żywo

Siatkówka

Grot Budowlani Łódź i BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała zmierzą się w drugim meczu o trzecie miejsce siatkarskiej TAURON Ligi. Który zespół zbliży się do upragnionego brązowego medalu? Relacja live i wynik na żywo meczu Grot Budowlani Łódź - BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała od godz. 17:30 na Polsatsport.pl.

Przed nami decydujące starcia w strefie medalowej TAURON Ligi! Już we wtorek na boisko w Łodzi wyjdą siatkarki Grot Budowlanych oraz BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała. W pierwszym spotkaniu obu drużyn pewnie zwyciężyły bielszczanki, ale łódzki zespół nie zamierza pozostać dłużny we wtorkowym starciu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Jaka będzie przyszłość klubu Cuprum Lubin? Zarząd wydał komunikat


Najlepiej punktującymi zawodniczkami zespołu z Bielska-Białej były Kertu Laak i Paulina Damaske, a łódzki zespół będzie chciał przede wszystkim zatrzymać ten duet skrzydłowych BKS-u.


W ekipie Budowlanych najlepiej zaprezentowały się Ana Bjelica i Jelena Blagojević, ale tak słaba dyspozycja w ataku całej drużyny może sprawić, że szanse na brązowy medal dla łodzianek drastycznie spadną. Na to zawodniczki Budowlanych sobie pozwolić już nie mogą.


Relacja live i wynik na żywo meczu Grot Budowlani Łódź - BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała od godz. 17:30 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie