Finał TAURON Ligi: PGE Rysice Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police. Relacja live i wynik na żywo

Siatkówka

PGE Rysice Rzeszów i Grupa Azoty Chemik Police zmierzą się w drugim spotkaniu finałowym TAURON Ligi siatkarek. W pierwszym meczu górą były policzanki, ale rywalizacja przenosi się do Rzeszowa, gdzie zespół gospodarzy nie zamierza składać broni. Relacja live i wynik na żywo meczu PGE Rysice Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.

Przed nami wielka siatkarska uczta w TAURON Lidze! Już we wtorek na boisko w Rzeszowie wyjdą siatkarki PGE Rysic oraz Grupa Azoty Chemika Police. Stawką będzie wygrana w rywalizacji o mistrzostwo Polski toczonej do trzech zwycięstw.

 

ZOBACZ TAKŻE: Powiedział, kiedy zakończy karierę. Szok. Termin może zaskakiwać!


Pierwszy mecz obu drużyn był jednostronnym widowiskiem. To policzanki zrobiły zdecydowany krok w kierunku mistrzostwa Polski, a MVP tego starcia wybrano Igę Wasilewską, choć po obu stronach nie zabrakło także innych gwiazd siatkówki.


Katarzyna Wenerska, Saliha Sahin, Gabriela Orvosova czy Elizbet Inneh-Varga to tylko część ważnych postaci tej rywalizacji, która we wtorek będzie miała swoją kolejną edycję. Kto okaże się decydującą siatkarką swojego zespołu? Przekonamy się już wieczorem w Rzeszowie.


Relacja live i wynik na żywo meczu PGE Rysice Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie