PlusLiga: Projekt Warszawa - Aluron CMC Warta Zawiercie. Relacja live i wynik półfinału na żywo

Projekt Warszawa i Aluron CMC Warta Zawiercie zmierzą się w pierwszym półfinałowym meczu PlusLigi. Kto będzie górą w stołecznym Torwarze? Relacja live i wynik na żywo półfinału PlusLigi: Projekt Warszawa - Aluron CMC Warta Zawiercie od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.

Czas na decydujące starcia siatkarskiej PlusLigi! Już w środę w stołecznej hali COS Torwar zobaczymy mecz Projektu Warszawa i Aluron CMC Warty Zawiercie. Trzecia i druga drużyna rundy zasadniczej z pewnością zagwarantują emocje, ale tylko jeden zespół będzie mógł wypracować sobie przewagę przed rewanżem.

W drodze do ćwierćfinału oba zespoły spotkały się z dużym oporem i walecznością niżej sklasyfikowanych rywali. Druga w tabeli Aluron CMC Warta Zawiercie mierzyła się z PSG Stalą Nysa, która była o krok od wyrównania stanu rywalizacji i doprowadzenia do złotego seta. Projekt Warszawa z kolei musiał rozegrać emocjonujący złoty set w rywalizacji z Bogdanką LUK Lublin i rzutem na taśmę rozstrzygnął losy awansu do półfinału.

Oba zespoły w tym sezonie mierzyły się ze sobą trzykrotnie i dwa razy z tych starć górą wychodzili stołeczni siatkarze. Aluron CMC Warta Zawiercie odniosła jedno cenne zwycięstwo w półfinale TAURON Pucharu Polski, który ostatecznie zakończyła triumfem. Jak będzie tym razem? Przekonamy się w środowy wieczór!

Relacja live i wynik na żywo półfinału PlusLigi: Projekt Warszawa - Aluron CMC Warta Zawiercie od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.