Koloseum po UFC 300. Jan Błachowicz gościem programu. Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Koloseum po UFC 300. Jan Błachowicz gościem programu. Transmisja TV i stream online
Fot. Polsat Sport
Koloseum po UFC 300. Jan Błachowicz gościem programu. Transmisja TV i stream online

Czas na kolejne wydanie magazynu sportów walki Koloseum. Tym razem tematem przewodnim programu będzie historyczna gala UFC 300, która w zeszły weekend odbyła się w Las Vegas. Transmisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport Fight oraz na Polsat Box Go i na Polsatsport.pl.

Gośćmi Łukasza Jurkowskiego i Pawła Wyrobka będą stali eksperci - Bartłomiej Stachura i Tomasz Marciniak. Ponadto w studiu zagości Jan Błachowicz. Były mistrz UFC podzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat ostatniej gali, na której odbyły się dwa ważne pojedynki dla jego kategorii wagowej - Alex Pereira pokonał Jamahala Hilla, z kolei Jiri Prochazka wygrał z Aleksandarem Rakiciem. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Polak zawalczy w UFC z byłym rywalem Mateusza Gamrota 

 

Najważniejsze walki UFC 300 przeanalizują również Mateusz Gamrot i Karolina Kowalkiewicz, z którymi się połączymy wirtualnie. W ich dywizjach również doszło do istotnych starć. 

 

Z kolei w części bokserskiej przy stole zasiądą Igor Jakubowski i Przemysław Saleta. Eksperci porozmawiają o nadchodzącej gali Queensberry oraz niezwykle ciekawie zapowiadającym się starciu dwóch grup promotorskich (Queensberry i Matchroom), do jakiego dojdzie w Arabii Saudyjskiej. Połączymy się również z Janem Lodzikiem, który przygotowuje się do kolejnego pojedynku. 

 

Transmisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport Fight oraz na Polsat Box Go i Polsatsport.pl. Początek o 20:00. 

Mateusz Tudek/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie