Cafe Futbol - 21.04. Transmisja TV i stream online

Piłka nożna
Cafe Futbol - 21.04. Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport
Cafe Futbol - 21.04. Transmisja TV i stream online

Przed nami kolejny odcinek Cafe Futbol. W najbliższym programie porozmawiamy o zakończonych ćwierćfinałach Ligi Mistrzów, a także o rywalizacji na krajowym podwórku. Transmisja programu Cafe Futbol w Polsacie Sport, na Polsatsport.pl oraz na Polsat Box Go.

W niedzielnym programie gośćmi Przemysława Iwańczyka będą: trener Korony Kielce - Kamil Kuzera, a także nasi stali eksperci - Cezary Kowalski, Roman Kołtoń oraz Tomasz Hajto. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Szok! Pierwsza taka porażka Barcelony od pięciu lat

 

Szkoleniowiec zespołu ze stolicy województwa świętokrzyskiego pomoże nam zrozumieć sytuację panującą w PKO BP Ekstraklasie. Które zespoły pożegnają się z grą na najwyższym szczeblu rozgrywkowym, a która drużyna sięgnie po mistrzostwo Polski? 

 

Poruszymy również temat zakończonych niedawno ćwierćfinałów Ligi Mistrzów. Zobaczymy, co w Hiszpanii mówi się o Robercie Lewandowski po porażce Barcelony w europejskim pucharze. 

 

Nasi eksperci porozmawiają także o zbliżającym się hitowym meczu w hiszpańskiej ekstraklasie. Warto przypomnieć, że już w niedzielę 21 kwietnia Real Madryt zmierzy się z Barceloną.

 

Transmisja programu Cafe Futbol w Polsacie Sport, na Polsatsport.pl oraz na Polsat Box Go. Początek o godzinie 11:00.

Redakcja, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie