PlusLiga: Barkom Każany Lwów - Ślepsk Malow Suwałki. Relacja live i wynik na żywo

Siatkówka

W rewanżowym meczu o 11. miejsce w PlusLidze Barkom Każany Lwów zmierzy się ze Ślepskiem Malow Suwałki. Dla obu zespołów to ostatnie spotkanie w sezonie 2024/2025. Relacja live i wynik na żywo meczu Barkom Każany Lwów - Ślepsk Malow Suwałki na Polsatsport.pl.

Fazę zasadniczą na wyższej pozycji, jedenastej, zakończyła drużyna ze Lwowa, która wygrała 13 spotkań i przegrała 17. Ślepsk, z bilansem 10 zwycięstw i 20 porażek, zajął 12. miejsce.

 

ZOBACZ TAKŻE: Dawid Konarski odchodzi z PlusLigi! Gdzie teraz zagra reprezentant Polski?

 

Do rywalizacji o 11. miejsce Barkom przystąpił bez jednego ze swoich liderów - Luciano Palonsky na zasadach transferu medycznego przeniósł się do Tours Volley-Ball, z którym powalczy o mistrzostwo Francji.

 

Bez argentyńskiego przyjmującego lwowianie gładko przegrali pierwsze spotkanie ze Ślepskiem. W Suwałkach gospodarze potrzebowali niewiele ponad godziny, by zwyciężyć 3:0 (25:19, 25:15, 25:13).

 

W rewanżu zespół trenera Dominika Kwapisiewicza potrzebuje zatem tylko dwóch wygranych partii, by wygrać rywalizację z Barkomem i zakończyć sezon 2024/2025 jako jedenasty zespół PlusLigi.

 

Relacja live i wynik na żywo meczu Barkom Każany Lwów - Ślepsk Malow Suwałki na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 20:30.

GW, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie