Jest oficjalny komunikat w sprawie Kamila Stocha! PZN podjął decyzję

Zimowe
Jest oficjalny komunikat w sprawie Kamila Stocha! PZN podjął decyzję
fot. Cyfrasport
Opublikowano oficjalny komunikat w sprawie Kamila Stocha

Polski Związek Narciarski za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych przekazał zaskakującą decyzję dotyczącą Kamila Stocha. Chodzi o przygotowania Polaka do sezonu 2024/2025.

W środę 24 kwietnia w mediach społecznościowych Polskiego Związku Narciarskiego pojawił się zaskakujący komunikat. Jak się okazuje, Kamil Stoch zwrócił się z prośbą do związku o możliwość indywidualnego treningu pod okiem trenera, który skupiałby się jedynie na pracy z czterokrotnym medalistą igrzysk olimpijskich. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Niesamowite doniesienia! Kiedyś byli potęgą, a teraz zabraknie ich w Pucharze Świata?!

 

"Kamil Stoch zwrócił się do Polskiego Związku Narciarskiego, iż chciałby organizować swoje przygotowania do sezonu 2024/2025 pod okiem trenera skupiającego się wyłącznie na jego osobie" - można przeczytać w oficjalnym komunikacie. 

 

Polski Związek Narciarski zgodził się na taką zmianę. Poinformowano jednak, że związek nie jest jeszcze w stanie przedstawić szczegółów dotyczących sytuacji Kamila Stocha. 

 

"Polski Związek Narciarski respektuje prośbę Kamila Stocha i zajmie się stworzeniem ramowych warunków dla indywidualnego przygotowania do sezonu. Rozpatrzenie niniejszego wniosku stanowi gest dobrej woli Polskiego Związku Narciarskiego wobec Kamila Stocha, oparty na osiągnięciach sportowca. Zarząd Polskiego Związku Narciarskiego musi jednak szczegółowo omówić tę decyzję, w celu znalezienia najskuteczniejszego rozwiązania. W przyszłym miesiącu Polski Związek Narciarski określi warunki ramowe w porozumieniu z wszystkimi osobami decyzyjnymi. Polski Związek Narciarski poinformuje opinię publiczną, gdy warunki zostaną uzgodnione" - podsumowano. 

 

Jeszcze nie wiadomo, który szkoleniowiec będzie pracował indywidualnie z Kamilem Stochem. Według wcześniej wspomnianego komunikatu taka informacja prawdopodobnie zostanie podana w maju.

 

Andrzej Adamiec/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie