Zapadła ważna decyzja ws. meczów reprezentacji Polski. PZPN potwierdza

Piłka nożna
Zapadła ważna decyzja ws. meczów reprezentacji Polski. PZPN potwierdza
fot. PAP
Zapadła ważna decyzja ws. meczów reprezentacji Polski. PZPN potwierdza

Polski Związek Piłki Nożnej wydał krótki komunikat w sprawie meczów reprezentacji przed mistrzostwami Europy. Chodzi o towarzyskie spotkania z Ukrainą oraz Turcją.

- Możemy oficjalnie potwierdzić, że oba towarzyskie spotkania reprezentacji Polski z Ukrainą (07.06) oraz Turcją (10.06) odbędą się na PGE Narodowym. Takie rozwiązanie odpowiada potrzebom zgłoszonym przez selekcjonera Michała Probierza. Dziękujemy władzom PGE Narodowego za ich przychylność, która pozwala nam stworzyć idealne warunki przygotowań dla naszej reprezentacji przed Euro 2024 - czytamy w serwisie "X" (dawniej Twitter).

Zobacz także: Gmoch: Probierz? Wygrał komunikacją! Santos przegrał, choć...

 

Początek meczów z Ukrainą i Turcją o godz. 20.45. To będą ostatnie sprawdziany kadry Probierza przed wylotem do Niemiec. Biało-Czerwoni zameldują się w swojej bazie w Hanowerze 11 czerwca w godzinach popołudniowych. Następnego dnia przeprowadzą pierwszy trening.

 

Mistrzostwa Europy w Niemczech odbędą się w dniach 14 czerwca - 14 lipca, po raz pierwszy z udziałem 24 drużyn.

 

Biało-Czerwoni awansowali na turniej po zwycięskich barażach, w których pokonali Estończyków oraz Walijczyków. W grupie zmierzą się z Austrią, Francją oraz Holandią.

 

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie