As Realu Madryt stracił dla niej głowę. Oto partnerka Jude'a Bellinghama

Piłka nożna

Jude'owi Bellinghamowi, zawodnikowi Realu Madryt, układa się w ostatnim czasie nie tylko na boisku, ale i poza nim. Jak podają angielskie tabloidy, as "Królewskich" spotyka się ze starszą od siebie o pięć lat modelką, Laurą Celią Valk.

Choć 20-letni pomocnik stara się unikać opowiadania o swoim życiu prywatnym, jego partnerka jest w tym względzie nieco mniej dyskretna. Jak podaje dziennik "The Sun", to właśnie 25-letnia modelka opowiedziała o romansie z piłkarzem.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kibice wybrali drużynę roku! Robert Lewandowski pominięty

 

Bellingham jeszcze do niedawna związany był z Asantewą Chitty. Para rozstała się latem ubiegłego roku i od tamtej pory wydawało się, że Anglik jest singlem. Okazuje się jednak, że serce zawodnika znów jest zajęte.

 

"To Laura opowiadała wszystkim o tym związku. Była u niego w Madrycie przez kilka ostatnich weekendów i jest nim całkowicie oczarowana" - podaje "The Sun".

 

Nowa wybranka Jude'a Bellinghama, poza karierą modelki, zajmuje się również własnym biznesem. Laura Celia Valk prowadzi agencję konsultingową, która zajmuje się doradztwem w sprawie rozwoju kont firmowych w mediach społecznościowych.

 

RI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie