Łukasz Kaczmarek opublikował zdjęcie z wakacji. To robi przed startem sezonu reprezentacyjnego

Andrzej AdamiecSiatkówka
Łukasz Kaczmarek opublikował zdjęcie z wakacji. To robi przed startem sezonu reprezentacyjnego
fot. Cyfrasport
Łukasz Kaczmarek opublikował zdjęcie z żoną.

Łukasz Kaczmarek opublikował zdjęcia na swoim oficjalnym koncie na Instagramie. Polski siatkarz pokazał, co robi przed startem sezonu reprezentacyjnego.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle już zakończyła rywalizację w tym sezonie PlusLigi. Finaliści Ligi Mistrzów z poprzedniego sezonu zajęli dziesiąte miejsce na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. Dzięki temu siatkarze klubu z Kędzierzyna-Koźla mają chwilę, by zrelaksować się przed startem sezonu reprezentacyjnego.

 

ZOBACZ TAKŻE: Nadzieja polskiej siatkówki zmieni ligę? Szykuje się mocny transfer

 

Tę okazję wykorzystał Łukasz Kaczmarek. Siatkarski reprezentant Polski na swoim oficjalnym koncie na Instagramie opublikowała zdjęcia z wakacji, na które wybrał się ze swoją żoną i dziećmi. Jak się okazuje, zawodnik ZAKSY w tym roku zdecydował się na wakacje na greckiej wyspie Korfu. 

 

 

Polacy rozpoczną tegoroczny sezon reprezentacyjny 15 maja. Wtedy rozegrają towarzyski mecz z narodową drużyną Niemiec w katowickim Spodku. Warto przypomnieć, ze przed podopiecznymi Nikoli Grbicia spore wyzwania. Biało-Czerwoni w tym sezonie wezmą udział w Lidze Narodów, Memoriale Huberta Jerzego Wagnera oraz igrzyskach olimpijskich w Paryżu.

 

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie