ATP w Madrycie: Miomir Kecmanovic - Casper Ruud. Relacja live i wynik na żywo

Miomir Kecmanovic i Casper Ruud zmierzą się ze sobą w drugiej rundzie turnieju ATP w Madrycie. Relacja live i wynik na żywo meczu Miomir Kecmanovic - Casper Ruud na Polsatsport.pl.

Casper Ruud już w Hiszpanii w tym tygodniu turniej wygrał. Fenomenalnie podniósł się po porażce w finale w turnieju ATP w Monte Carlo z Tsitsipasem w połowie kwietnia. Na turnieju w Barcelonie dzielił i rządził, nie stracił nawet seta w drodze do finału. Tam znowu czekał na niego Tsitsipas, ale tym razem Norweg pokazał, że odrobił pracę domową z poprzedniego starcia i pokonał Greka (7:5, 6:3).

Ostatni triumf stawia go w roli jednego z faworytów do wygrania całego turnieju w Madrycie. Tego samego absolutnie nie można powiedzieć o jego przeciwniku. Miomir Kecmanović od lutego nie zdołał wygrać dwóch spotkań z rzędu.

Jak dotąd ta para spotkała się na korcie cztery razy. Dwa wygrane mecze Kecmanovicia były na nawierzchni twardej, dwie wygrane Ruuda natomiast nastąpiły na mączce. Nawet pomijając oczywistą różnicę w miejscach rankingowych, sam ten fakt pomaga wskazać Norwega jako faworyta sobotniego meczu.

Relacja live i wynik na żywo meczu Miomir Kecmanovic - Casper Ruud na Polsatsport.pl.