Hubert Hurkacz - Daniel Altmaier. Kiedy jest mecz? O której godzinie? Gdzie obejrzeć? Transmisja TV i stream online

Hubert Hurkacz - Daniel Altmaier. Kiedy jest mecz? O której godzinie?

Hubert Hurkacz i Daniel Altmaier zmierzą się w meczu trzeciej rundy turnieju ATP w Madrycie. Kiedy jest mecz Hurkacz - Altmaier? O której godzinie? Gdzie obejrzeć? Transmisja TV i stream online meczu Hurkacza.

Polski tenisista ma za sobą mecz drugiej rundy, w którem zaskakująco łatwo poradził sobie z Jackiem Draperem. Pokonał Anglika w dwóch setach, a ich spotkanie trwało 79 minut. Teraz czas na kolejne wyzwanie.

Po drugiej stronie siatki stanie Altmaier, który musiał rozegrać już dwa mecze. W obu nie stracił seta, a rywalizował z Martinem Landaluce oraz Arthurem Filsem.

Będzie to drugi mecz Hurkacza i Altmaiera. Pierwszy odbył się w Poznaniu w 2019 roku. Polak wygrał w dwóch setach.

Kiedy jest mecz Hurkacz - Altmaier? To pytanie zadają sobie fani tenisa. Mecz Hurkacz - Altmaier odbędzie się w niedzielę 28 kwietnia jako trzeci mecz na korcie trzecim. Wcześniej w akcji zobaczymy Ugo Humberta oraz Jan-Lennard Struffa i Juliję Putincewą oraz Caroline Dolehide. Rywalizacja na tym korcie rozpocznie się o 11:00, więc mecz Hurkacz - Altmaier może wystartować ok. 14:00.

Transmisje meczu Hurkacz - Altmaier w Polsacie Sport 3 i online na Polsat Box Go.