ATP w Madrycie: Daniił Miedwiediew - Aleksander Bublik. Relacja live i wynik na żywo

W 1/8 finału turnieju ATP w Madrycie Daniił Miedwiediew zmierzy się z Aleksanderem Bublikiem. Który z tenisistów wygra to spotkanie? Relacja live i wynik na żywo meczu Miedwiediew - Bublik na Polsatsport.pl.

Miedwiediew rywalizację w Madrycie rozpoczął od drugiej rundy i już na początku miał problemy - przegrał pierwszego seta z Matteo Arnaldinim 2:6. W dwóch kolejnych walka była bardziej zacięta i dopiero końcówki partii rozstrzygały kto wygra. W obu przypadkach 6:4 triumfował Miedwiediew. Drugie spotkanie czwarty tenisista świata również rozpoczął od przegranego seta (5:7), potem wygrał po tie-break'u (7:6 (7-4)). W decydującej odsłonie ponownie okazał się lepszy (6:3) i wyeliminował Sebastiana Korda.

Bublik w dwóch rozegranych meczach podobnie jak Miedwiediew przegrał pierwsze sety i wygrał kolejne. Najpierw Kazach okazał się lepszy od Roberto Carballesa Baena (1:6, 6:2, 6:2), a potem od Bena Sheltona (3:6, 7:6 (7-2), 6:4).

Relacja live i wynik na żywo meczu Miedwiediew - Bublik na Polsatsport.pl.