MŚ w hokeju na lodzie. Polska - Łotwa. Relacja live i wynik na żywo 11.05

Zimowe

Nadszedł ten długo wyczekiwany moment dla wszystkich sympatyków hokeja na lodzie! W sobotnie popołudnie reprezentacja Polski zagra w Ostrawie pierwszy mecz na tegorocznych mistrzostwach świata. Rywalem będzie Łotwa. Relacja live i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Zdecydowanymi faworytami tego starcia są rywale, którzy należą do światowej czołówki. Niestety, Polska nie ma zbyt wysokich notowań, ale dzięki temu zagra bez presji i może sprawić niespodziankę.

 

Biało-czerwoni znaleźli się w grupie ze Szwecją, Niemcami, Francją, Kazachstanem, Słowacją, USA oraz wspomnianą Łotwą. Do fazy ćwierćfinałowej awansują cztery najlepsze ekipy.

 

ZOBACZ TAKŻE: MŚ w hokeju: Polska - Łotwa. Gdzie obejrzeć? Transmisja TV i stream online

 

Nasi hokeiści przed rozpoczęciem mundialu rozegrali szereg spotkań towarzyskich. Sześć ostatnich meczów to porażki, m.in. z Danią 1:3 oraz Wielką Brytanią 3:6.

 

Łotysze w starciach kontrolnych też częściej przegrywali niż wygrywali, ale ostatni sprawdzian to zwycięstwo z Norwegią aż 8:0.

 

Ostatni raz obie reprezentacje rywalizowały ze sobą w kwietniu ubiegłego roku. W meczu towarzyskim Łotwa wygrała 2:0. Dzień wcześniej to jednak Polacy zwyciężyli 5:3.

 

Relacja live i wynik na żywo meczu Polska - Łotwa od godz. 16:20 na Polsatsport.pl.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie