15:0 w meczu polskiej ligi! Szalony przebieg piłkarskiego spotkania

Niecodziennym wynikiem zakończył się mecz Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Concordia Elbląg. Gospodarze wygrali aż 15:0!

Remis w spotkaniu III Ligi (Grupa I) utrzymał się zaledwie przez sześć minut. Wtedy do siatki trafił Kacper Sommerfeld. Przed przerwą kibice oglądali jeszcze pięć kolejnych trafień. Wynik 6:0 nie sprawił jednak, że Pogoń się zatrzymała.

Po przerwie gospodarze kontynuowali popisy strzeleckie. Mecz zakończył się zwycięstwem podopiecznych Marcina Sasala aż 15:0! Pięć goli strzelił Kamil Odolak.

Zespół gości składał się głównie z juniorów. Jak czytamy w zapowiedzi spotkania na oficjalnej stronie Concordii, "klub konsekwentnie realizuje swoją politykę i nadal zamierza ogrywać młodych zawodników. To właśnie oni w ciągu najbliższych 2-3 lat mają stanowić trzon seniorskiej drużyny".

Na cztery kolejki Pogoń zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Z kolei Concordia jest na 16. pozycji i grozi jej spadek z ligi.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Concordia Elbląg 15:0 (6:0)
Bramki: Sommerfeld 6, 17, Dias 9, Odolak 20, 42, 54, 59, 78, Gedek 44, gol samobójczy 51, 76, Zinkewycz 66, Niski 71, Dzięgielewski 75, 81.