Kontuzja Polaka na mistrzostwach świata. Nie mógł ustać na nogach (WIDEO)

Zimowe
Kontuzja Polaka na mistrzostwach świata. Nie mógł ustać na nogach (WIDEO)
fot. Polsat Sport
Kontuzja reprezentanta Polski

Podczas meczu Polska - Słowacja na hokejowych mistrzostwach świata kontuzji doznał jeden z Biało-Czerwonych - Tomas Fucik. Bramkarz przez chwilę nie mógł ustać na nogach.

W środę 15 maja odbył się kolejny mecz reprezentacji Polski podczas hokejowych mistrzostw świata. Naprzeciwko podopiecznych Roberta Kalabera stanęli zawodnicy ze Słowacji. W trzeciej tercji tego spotkania doszło do bardzo nieprzyjemnie wyglądające sytuacji. Kontuzji doznał Tomas Fucik.

 

ZOBACZ TAKŻE: Niemcy rozbiły Łotwę na MŚ w hokeju

 

Po jednej z interwencji bramkarz polskiej kadry padł na lodowisko i przez chwilę zwijał się z bólu. Fucik po kilkunastu sekundach próbował wstać, jednak nie mógł ustać na nogach. Ostatecznie Polak opuścił pole gry, a jego miejsce zajął David Zabolotny.

 

 

Głos w sprawie kontuzji swojego podopiecznego po zakończeniu spotkania zabrał Robert Kalaber. 

 

- Wygląda na to, że to nic poważnego. To jakiś problem mięśniowy i liczę na niego w kolejnych spotkaniach. Będziemy go potrzebowali - stwierdził selekcjoner polskiej kadry cytowany przez Interię. 

 

Spotkanie ostatecznie zakończyło się porażką Biało-Czerwonych 0:4. Swój następny mecz na mistrzostwach świata Polacy rozegrają w piątek 17 maja - wtedy zmierzą się z Amerykanami.

Andrzej Adamiec/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie