Wielki powrót Sereny Williams już niedługo? Zaskakujący wpis legendarnej tenisistki

Tenis

Serena Williams być może wróci na kort! Jedna z najlepszych tenisistek w historii opublikowała wpis, który wlał nadzieję w serca fanów. Czy Iga Świątek ma się czego obawiać?

Serena Williams zakończyła zawodową karierę we wrześniu 2022 roku. Jest jedną z najbardziej utytułowanych zawodniczek w historii tenisa. W latach 2013-2016 nieprzerwanie przez 186 tygodni znajdowała się na pierwszym miejscu w notowaniu WTA. Może pochwalić się wygraniem 23 tytułów wielkoszlemowych w grze pojedynczej. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Iga Świątek zaskoczyła. Takie ogłoszenie na Instagramie. Hit!

 

Po przejściu na sportową emeryturę Amerykanka skupiła się na życiu rodzinnym. W sierpniu 2023 roku urodziła drugą córkę - Adirę River. Pierwsza przyszła na świat w 2017 roku.

 

Legendarna tenisistka wciąż czuje głód gry, a o tym świadczyć może jej ostatni wpis na portalu X (dawny Twitter). Niejednego fana mogła wprawić nim w osłupienie.

 

"Jestem gotowa, by znów poodbijać trochę piłek" - napisała była zawodniczka. 

 

Na reakcje nie trzeba było długo czekać. Radosnym gifem post skomentowano nawet z oficjalnego konta federacji WTA. Nie zabrakło również komentarzy od kibiców, którzy nie mogą się doczekać powrotu młodszej z sióstr Williams.

 

Czy powrót Williams zwiastowałby kłopoty Igi Świątek? Polka wygrywa turniej za turniejem, śrubując przy tym różne rekordy - w tym jeden należący właśnie do niej. Przy obecnej formie raszynianki trudno wskazać kogokolwiek, kto zagraża jej pozycji.

Karolina Potrykus/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie