ATP w Genewie: Flavio Cobolli - Casper Ruud. Relacja live i wynik na żywo

Tenis

W półfinale turnieju ATP w Genewie spotkają się Flavio Cobolli i Casper Ruud. Kto zwycięży i zamelduje się w finale? Relacja live i wynik na żywo meczu Flavio Cobolli - Casper Ruud na Polsatsport.pl.

Cobolli zaczął zmagania w Genewie od zaskakującego zwycięstwa z rozstawionym z numerem cztery Benem Sheltonem. Będący 56. na świecie Włoch wydał faworyzowanemu Amerykaninowi trzysetową batalię i wywalczył sobie miejsce w ćwierćfinale. Tam czekało go dużo prostsze wyzwanie, będący jeszcze niżej od niego w rankingu Aleksander Szewczenko.

 

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje polski piłkarz. "Był współautorem historycznego awansu"

 

Jego rywal w półfinale będzie zdecydowanie najtrudniejszym jak dotąd. Siódma rakieta świata, trzykrotny finalista wielkiego szlema, rozstawiony w Genewie z "dwójką" Casper Ruud. Godnym odnotowania jest fakt, że Norweg na szwajcarskim turnieju jak dotąd się męczy. O ile to, że spotkanie z Baezem w ćwierćfinale potrzebowało trzech setów, nie było szczególnie zaskakujące, tak trzysetowość spotkania z kwalifikującym się do turnieju Ofnerem rundę wcześniej było już niemałą sensacją.

 

Relacja live i wynik na żywo meczu Flavio Cobolli - Casper Ruud na Polsatsport.pl.

Mateusz Przyrowski/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie