WTA w Strasburgu: Madison Keys - Ludmiła Samsonowa. Relacja live i wynik na żywo

W półfinale turnieju WTA w Strasburgu spotkają się Madison Keys i Ludmiła Samsonowa. Kto będzie górą i zamelduje się w finale? Relacja live i wynik na żywo meczu Madison Keys - Ludmiła Samsonowa na Polsatsport.pl.

Madison Keys jak dotąd nie spotkała w Strasburgu rywalki, która byłaby w stanie jej się postawić. Najbliżej tego była Xinyu Wang w pierwszej rundzie, kiedy wygrała pięć gemów pierwszego seta. W drugim nie zdołała jednak wygrać żadnego, więc Amerykanka zameldowała się w ćwierćfinale, gdzie czekała na nią Magda Linette. Niestety, nawet przerwanie spotkania przez opady deszczu nie zdołało uratować Polki przed wyśmienitą dyspozycją Amerykanki, która pewnie zwyciężyła 6:1, 6:3.

Samsonowa nie zaczęła turnieju najpewniej, od przegranego seta z Leylah Fernandez. Z każdym gemem Rosjanka rosła jednak w oczach i finalnie wygrała z Kanadyjką 4:6, 6:4, 6:2. Wyśmienitą dyspozycję przeniosła również na ćwierćfinał, w którym bez żadnych problemów wyeliminowała jedną z faworytek turnieju, Brazylijkę Beatriz Haddad Maię.

Relacja live i wynik na żywo meczu Madison Keys - Ludmiła Samsonowa na Polsatsport.pl.