Koniec pewnej ery! Legenda odchodzi z polskiego klubu!

Siatkówka
Koniec pewnej ery! Legenda odchodzi z polskiego klubu!
fot. Cyfrasport
Kamila Witkowska (w środku)

To już jest koniec! W poniedziałkowy wieczór ŁKS Commercecon Łódź zakomunikował za pośrednictwem mediów społecznościowych o odejściu swojej wieloletniej siatkarki Kamili Witkowskiej. Środkowa reprezentacji Polski grała w Tauron Lidze przez dziesięć sezonów.

"W Tauron Lidze rozegrała dziesięć sezonów, zdobywając ponad 2000 punktów, w tym ponad 700 w barwach ŁKS. Jako łódzka "Wiewióra" Kamila Witkowska dwukrotnie stanęła na podium mistrzostw Polski - w sezonie 2021/2022 wywalczyła brązowy medal, zaś w rozgrywkach 2022/2023 sięgnęła po mistrzostwo Polski. "Kama" dziękujemy za te wspólne trzy lata i wiele wspaniałych emocji!" - przekazał klub z Łodzi.

 

ZOBACZ TAKŻE: Zaskakujące wyznanie siatkarki. Porównała się do Lionela Messiego

 

Witkowska oprócz gry w ŁKS-ie, broniła również barw m.in. MKS-u Dąbrowa Górnicza, Developresu Rzeszów oraz Volleyball Wrocław. Na koncie posiada cztery medale mistrzostw kraju - dwa brązowe, srebro oraz złoto.

 

Doświadczona 32-letnia siatkarka od wielu lat jest etatową środkową reprezentacji Polski. Obecnie przebywa z kadrą na zgrupowaniu w ramach rozgrywek Ligi Narodów i wydaje się być pewniakiem do znalezienia się w drużynie na tegoroczne igrzyska w Paryżu.

Krystian Natoński/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie