Polska - Ukraina. Relacja live i wynik na żywo 29.05

Siatkówka

Polscy siatkarze zmierzą się z Ukraińcami w towarzyskim meczu, który zostanie rozegrany tuż przed startem drugiego turnieju Ligi Narodów. Relacja live i wynik na żywo meczu Polska - Ukraina na Polsatsport.pl.

Polscy siatkarze są w bardzo dobrej dyspozycji. Nie jest jednak idealna, o czym świadczy porażka 0:3 ze Słowenią podczas pierwszego turnieju Ligi Narodów. Sprawdzenie umiejętności będzie zatem bardzo cenne. W Suwałkach Biało-Czerwoni staną do rywalizacji z zawodnikami z Ukrainy. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Wielka sensacja w siatkarskiej Lidze Narodów! Pierwsza wygrana

 

A ci musieli przełknąć gorycz porażki w ostatniej rywalizacji z siatkarzami prowadzonymi przez Nikolę Grbicia. W jednym z pierwszych meczów sezonu - również towarzyskim - ulegli im aż 0:4. Czy tym razem uda im się wyżej postawić poprzeczkę?

 

Tuż po zakończeniu starcia w Suwałkach kibice będą mogli oczekiwać kolejnych emocji. Siatkarze reprezentacji udadzą się do Japonii, gdzie zagrają drugi turniej VNL. Do kadry wróci kilku siatkarzy, których zabrakło podczas pierwszych zawodów w Antalyi. Na liście Grbicia znaleźli się Bartosz Kurek, Łukasz Kaczmarek, Norbert Huber czy Karol Kłos. 

 

Relacja live i wynik na żywo meczu Polska - Ukraina na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 17:50.

Karolina Potrykus/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie