Kolejne problemy na Roland Garros! Mecz Huberta Hurkacza przerwany

Mecz Huberta Hurkacza przerwany

Mecz Huberta Hurkacza z Amerykaninem Brandonem Nakashimą w 2. rundzie wielkoszlemowego French Open w Paryżu został przerwany z powodu deszczu. Jest 2-1 w setach dla polskiego tenisisty i 5:5 w czwartej partii.

Hurkacz i Nakashima mecz zaczęli już w środę o 11. Wówczas został przerwany w pierwszym secie, przy stanie 6:5 dla Amerykanina i tego dnia tenisiści na kort już nie wrócili.

W czwartek ponownie zaczęli o 11:00. Pierwszą partię Nakashima wygrał w tie-breaku 7-2, a w drugiej zdecydowanie lepszy był Hurkacz, zwyciężając 6:1. Trzeciego seta podopieczny trenera Craiga Boyntona wygrał 6:3.

W czwartek mecz został przerwany już po raz drugi, wcześniej na kilkadziesiąt minut w trzecim secie.