Liga Narodów siatkarzy: Polska – Brazylia. Kiedy mecz? Gdzie obejrzeć? Transmisja TV i stream online

Robert MurawskiSiatkówka
Liga Narodów siatkarzy: Polska – Brazylia. Kiedy mecz? Gdzie obejrzeć? Transmisja TV i stream online
fot. FIVB
Polska - Brazylia. Gdzie oglądać mecz? Liga Narodów - siatkówka.

Polska zagra z Brazylią w swym ostatnim meczu na turnieju Ligi Narodów siatkarzy w Fukuoce. Gdzie obejrzeć mecz? Kiedy grają polscy siatkarze? Kto wygra to spotkanie? Transmisja meczu Polska – Brazylia w Polsacie, Polsacie Sport 1, Polsacie Sport Premium 1 i na Polsat Box Go.

Reprezentacja Polski siatkarzy na już za sobą siedem meczów w VNL 2024. Rywalizację rozpoczęła w Antalyi, gdzie na inaugurację pewnie pokonała USA 3:0, a w kolejnych spotkaniach wygrała z Kanadą 3:1 oraz Holandią 3:0. Na zakończenie pierwszego tygodnia zmagań Polacy przegrali 0:3 ze Słowenią. Drugi turniej Polacy grają w mieście Fukuoka w Japonii. W pierwszym spotkaniu drużyna trenera Nikoli Grbicia wygrała z Bułgarią 3:1, w drugim pewnie pokonała Turcję 3:0, a w trzecim – 3:0 Japonię.

 

Zobacz także: Polska – Japonia. Skrót meczu Ligi Narodów siatkarzy (WIDEO)

 

Brazylia w dotychczasowych meczach VNL 2024 odniosła cztery zwycięstwa i poniosła trzy porażki. Pierwszy turniej grała u siebie w Rio de Janeiro. Na inaugurację niespodziewanie przegrała 1:3 z Kubą, później pokonała 3:2 Argentynę, 3:1 Serbię, a w ostatnim meczu uległa 2:3 reprezentacji Włoch. Rywalizację w Fukuoce ekipa trenera Bernardo Rezende zaczęła od wygranej 3:0 z Niemcami, następnie pokonała 3:1 Iran. W poprzednim starciu siatkarze Canarinhos ulegli 2:3 niepokonanej do tej pory reprezentacji Słowenii.

 

Format rozgrywek Ligi Narodów pozostał taki sam, jak w zeszłym roku. Każda z 16 reprezentacji wystąpi w trzech turniejach, w każdym zagra po cztery mecze. Siedem najlepszych drużyn po fazie zasadniczej, a także Polska jako gospodarz, wystąpi w turnieju finałowym, który odbędzie się w Łodzi w dniach 27–30 czerwca.

 

Kiedy mecz Polska – Brazylia w siatkówce?

 

Transmisja meczu siatkarzy Polska – Brazylia w sobotę 8 czerwca o godzinie 8.20 w Polsacie, Polsacie Sport 1, Polsacie Sport Premium 1 i na Polsat Box Go. Przedmeczowe studio w Polsacie Sport 1 rozpocznie się o godzinie 7.00.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie