Polski siatkarz przedłużył kontrakt! "Wykonał największy skok jakościowy"

Robert MurawskiSiatkówka
Polski siatkarz przedłużył kontrakt! "Wykonał największy skok jakościowy"
fot. GKS Katowice
Maciej Wóz nadal będzie grał w GKS Katowice.

Kontrakt z GKS Katowice przedłużył Maciej Wóz. Dla 23-letniego środkowego będzie to drugi sezon w barwach tej drużyny. – Przez ostatnie miesiące wykonał największy skok jakościowy w naszym zespole – skomplementował siatkarza dyrektor siatkarskiej sekcji GKS Jakub Bochenek.

Maciej Wóz (rocznik 2000) rozegra swój drugi sezon na poziomie PlusLigi. Przedłużył umowę z GKS Katowice do końca sezonu 2024/25. To kolejny środkowy po Łukaszu Usowiczu i Bartłomieju Krulickim, który będzie reprezentował siatkarską GieKSę w nadchodzącym sezonie PlusLigi.

 

Zobacz także: To już pewne! Jakub Kochanowski odszedł z Asseco Resovii Rzeszów

 

Środkowy jest wychowankiem KS AZS Rafako Racibórz i byłym siatkarzem ZAKSY Strzelce Opolskie. W minionym sezonie wystąpił w czterech spotkaniach siatkarskiej GieKSy.

 

– Maciek jest zawodnikiem, który przez ostatnie miesiące wykonał największy skok jakościowy w naszym zespole. To zawodnik młody i perspektywiczny, dlatego jestem przekonany, że w kolejnych miesiącach jego talent rozwinie się jeszcze bardziej, co będzie pożytkiem dla całego zespołu – powiedział dyrektor siatkarskiej sekcji GKS Katowice Jakub Bochenek, cytowany przez siatkowka.gkskatowice.eu.

 

 

 

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie