W piątek startują mistrzostwa Europy! Kiedy grają Polacy?

W piątek startują mistrzostwa Europy! Kiedy grają Polacy?
fot. PAP
Kiedy mecze Polaków na Euro? Kiedy Polacy grają na Euro? O której godzinie mecze Polaków na Euro?

Już w piątek 14 czerwca wystartują tegoroczne mistrzostwa Europy w piłce nożnej. To oznacza, że swoją rywalizację podczas czempionatu Starego Kontynentu niedługo rozpoczną Biało-Czerwoni. Kiedy mecze Polaków na Euro? O której godzinie mecze Polaków na Euro?

Mecz otwarcia jednej z najważniejszych imprez w świecie piłki nożnej odbędzie się w piątek 14 czerwca. Gospodarze turnieju - Niemcy, zmierzą się z narodową drużyną Szkocji. To spotkanie rozpocznie tegoroczne mistrzostwa Europy, w których rywalizować będą również polscy piłkarze. Kiedy podopieczni Michała Probierza rozegrają swoje mecze w fazie grupowej? 

 

ZOBACZ TAKŻE: Kto kapitanem reprezentacji Polski pod nieobecność Roberta Lewandowskiego? Wszystko jasne!

 

Biało-Czerwoni pierwsze spotkanie zagrają już w niedzielę 16 czerwca. Wtedy Polacy zmierzą się z reprezentantami Holandii. Warto przypomnieć, że dla Probierza i prowadzonych przez niego piłkarzy to starcie może okazać się sporym wyzwaniem. Z powodu kontuzji na boisku w tym spotkaniu nie pojawi się bowiem kapitan kadry - Robert Lewandowski. 

 

Swój następny mecz podczas czempionatu Starego Kontynentu Polacy rozegrają w piątek 21 czerwca. Ich kolejnymi rywalami w fazie grupowej będą zawodnicy z Austrii. Jak Biało-Czerwoni zaprezentują się w starciu z piłkarzami prowadzonymi przez Ralfa Rangnicka?

 

Ostatni mecz Polaków w fazie grupowej Euro może okazać się najtrudniejszy. We wtorek 25 czerwca zmierzą się bowiem z obsadzoną gwiazdami reprezentacją Francji. Warto przypomnieć, że Robert Lewandowski i spółka ostatnio stanęli naprzeciwko francuskich zawodników podczas mistrzostw świata w Katarze. W 1/8 finału mundialu piłkarze prowadzeni przez Czesława Michniewicza przegrali 1:3. 

Kiedy mecze Polaków na Euro? Kiedy Polacy grają na Euro? O której godzinie mecze Polaków na Euro?

Polska - Holandia; niedziela 16 czerwca, godzina 15:00

Polska - Austria; piątek 21 czerwca, godzina 18:00

Polska - Francja; wtorek 25 czerwca, godzina 18:00

 

Z okazji piłkarskich Mistrzostw Europy redakcja sportowa Polsatu przygotowała zupełnie nowy format telewizyjno-internetowy. "Cafe Euro Cast" będzie emitowany o godzinie 9:00 w każdy dzień meczowy i pomeczowy przez cały czas trwania turnieju w Niemczech. Transmisje w Polsacie Sport 1, na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie