Magazyn Olimpijski - 15.06. Transmisja TV i stream online

Inne
Magazyn Olimpijski - 15.06. Transmisja TV i stream online
fot. PAP
Magazyn Olimpijski w sobotę od godz. 11:30 w Polsacie Sport 2, Polsacie Box Go oraz na Polsatsport.pl.

To już dziewiąte wydanie Magazynu Olimpijskiego! Tradycyjnie, jak w każdą poprzednią sobotę poruszymy kolejne ważne tematy związane ze zbliżającymi się igrzyskami w Paryżu. Tym razem "pod lupę" weźmiemy jeździectwo. Emisja programu w Polsacie Sport 2, Polsacie Box Go oraz na Polsatsport.pl.

Warto zaznaczyć, że najbliższe wydanie Magazynu Olimpijskiego będzie emitowane z sopockiego hipodromu, gdzie trwa weekend z międzynarodowymi zawodnikami CSIO4 w skokach przez przeszkody.

 

Gośćmi Aleksandry Szutenberg będą ekspert Polsatu Sport Anna Maria Sobierajska, prezes Polskiego Związku Jeździeckiego Marcin Kamiński, członek zarządu PZJ ds. sportu wyczynowego Hubert Kierznowski oraz nasz olimpijczyk do Paryża Maksymilian Wechta.

 

ZOBACZ TAKŻE: Reprezentanci Polski w siatkówce plażowej coraz bliżej igrzysk

 

W programie posłuchamy także trenera naszej reprezentacji w skokach, którym od trzech lat jest Belg Jan Vinckier. Kamera Polsatu Sport odwiedziła również specjalistkę od ujeżdżania, Olgę Safronovą oraz specjalistę od WKKW, Jana Kamińskiego. Oboje są naszymi reprezentantami na igrzyska w stolicy Francji.

 

Tradycyjnie dokonamy przeglądu wydarzeń z minionego tygodnia i odnotujemy, który z naszych sportowców zapewnił sobie olimpijską przepustkę. Wrócimy także do uroczystości wręczania nagród Fair Play Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

 

Magazyn Olimpijski w sobotę od godz. 11:30 w Polsacie Sport 2, Polsacie Box Go oraz na Polsatsport.pl.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie