Przegrana Panthers Wrocław we Frankfurcie

Panthers Wrocław przegrali po raz trzeci z rzędu w trwającej edycji European League of Football. Tym razem na wyjeździe musieli uznać wyższość Frankfurt Galaxy. Niemiecka ekipa wygrała 20:10.

Po pierwszej kwarcie frankfurtczycy prowadzili 6:0. Druga odsłona rywalizacji nie przyniosła punktów żadnej ze stron. W trzeciej części gry do gry wrócili wrocławianie. Wygrali ją 7:0 i wyszli na prowadzenie 7:6. O wyniku musiała zdecydować czwarta kwarta. W niej zespół Galaxy zagrał bardzo dobrze. Zdobył 14 punktów przy trzech punktach Panthers. Spotkanie zakończyło się wynikiem 20:10.

To trzecia porażka drużyny z Dolnego Śląska w tegorocznej edycji European League of Football. Wcześniej Panthers musieli uznać wyższość Vikings Vienna i Stuttgart Surge. Przypomnijmy, że na inaugurację rozgrywek wrocławianie pokonali Berlin Thunder.

Kolejny mecz Panthers rozegrają za tydzień. Ich rywalami będą Fehrevar Enthroners z Węgier.

Frankfurt Galaxy - Panthers Wrocław 20:10