Cafe Euro Cast: Transmisja TV i stream online - 21.06

Piłka nożna
Cafe Euro Cast: Transmisja TV i stream online - 21.06
fot. PAP
Cafe Euro Cast: Transmisja TV i stream online - 20.06

Czas na kolejny odcinek magazynu Cafe Euro Cast. Eksperci Polsatu Sport porozmawiają o meczu Polska - Austria, a także przeanalizują to, co działo się w czwartkowych spotkaniach Euro 2024. Transmisja TV i stream online z Cafe Euro Cast na Polsatsport.pl.

Gośćmi Marcina Lepy będą Tomasz Hajto, Maciej Żurawski oraz Roman Kołtoń. Eksperci Polsatu Sport przeanalizują przypuszczalny skład reprezentacji Polski na mecz z Austrią. Obie drużyny przegrały swoje pierwsze spotkania, więc w piątek będą chciały powalczyć o pełną pulę.

 

W Cafe Euro Cast porozmawiamy również o czwartkowych spotkaniach Euro 2024. W hicie tego dnia Hiszpania zmierzyła się z Włochami. Dodatkowo punkty straciła Anglia, która zaledwie zremisowała z Danią.


O Cafe Euro Cast:

 

Program „Cafe Euro Cast” to propozycja redakcji sportowej Polsatu opracowana specjalnie z myślą o piłkarskich Mistrzostwach Europy. Godzinny program tworzony jest w dynamicznej formule, sprzyjającej emisji w telewizji oraz internecie. Oprócz Polsatu Sport 1 audycję oglądać można także na portalu Polsatsport.pl, a po zakończeniu emisji, odcinki dostępne będą również na profilu Polsatu Sport w serwisie YouTube.

Transmisja programu o 9:00 w piątek w Polsacie Sport 1, Polsatsport.pl oraz na Polsat Box Go. Cały odcinek będzie można też oglądać na Youtube.

Polsat Sport, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie