Cafe Euro Cast: Transmisja TV i stream online - 23.06

Piłka nożna
Cafe Euro Cast: Transmisja TV i stream online - 23.06
fot. Polsat Sport
Cafe Euro Cast: Transmisja TV i stream online - 23.06

Czas na kolejny odcinek programu Cafe Euro Cast! Eksperci Polsatu Sport porozmawiają m.in. o nadchodzącym meczu reprezentacji Polski z Francją. Przeanalizują też sobotnie spotkania Euro 2024. Transmisja Cafe Euro Cast w Polsacie Sport 2, na Polsatsport.pl, Polsat Box Go oraz na kanale Youtube Polsatu Sport.

Gośćmi Przemysława Iwańczyka będą Maciej Żurawski, Tomasz Hajto oraz Marek Citko. Eksperci Polsatu Sport odniosą się do słów Michała Probierza, który przyznał, że mecz z Francją potraktuje jako przygotowanie do Ligi Narodów i eliminacji mistrzostw świata. Dodatkowo każdy z gości przedstawi swój skład na spotkanie z "Trójkolorowymi".

 

Zobacz także: Terminarz Euro 2024

 

Przeanalizujemy też sobotnie spotkania Euro 2024.

 

O Cafe Euro Cast:

 

Program „Cafe Euro Cast” to propozycja redakcji sportowej Polsatu opracowana specjalnie z myślą o piłkarskich Mistrzostwach Europy. Godzinny program tworzony jest w dynamicznej formule, sprzyjającej emisji w telewizji oraz internecie. Oprócz Polsatu Sport 1 audycję oglądać można także na portalu Polsatsport.pl, a po zakończeniu emisji, odcinki dostępne będą również na profilu Polsatu Sport w serwisie YouTube.

 

Transmisja programu o 9:00 w niedzielę w Polsacie Sport 2, Polsatsport.pl oraz na Polsat Box Go. Cały odcinek będzie można też oglądać na Youtube.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie