Wzruszające sceny! Piękny gest polskiej siatkarki podczas ceremonii medalowej (WIDEO)

Siatkówka
Wzruszające sceny! Piękny gest polskiej siatkarki podczas ceremonii medalowej (WIDEO)
Fot. PAP
Wzruszające sceny! Piękny gest polskiej siatkarki podczas ceremonii medalowej (WIDEO)

W meczu o trzecie miejsce w Lidze Narodów siatkarek reprezentacja Polski pokonała 3:2 Brazylię. Po spotkaniu Biało-Czerwone odebrały brązowe krążki podczas ceremonii medalowej. W jej trakcie doszło do wzruszającej sceny. Olivia Różański postanowiła przekazać swój medal Monice Fedusio. Wszystko uchwyciły kamery.

Dla siatkarek przewidzianych zostało 14 medali. 15. zawodniczką była Fedusio, która przebywała z drużyną, ale nie znajdowała się w wąskim składzie. Wkład 24-latki zdecydowała się docenić Różański, która przekazała jej swój medal. Siatkarka, która od przyszłego sezonu będzie występowała w PGE Rysicach Rzeszów, nie kryła wzruszenia. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Brąz Ligi Narodów dla polskich siatkarek! Ograły Brazylię i powtórzyły sukces sprzed roku 

 

 

Postawę Różański docenili zarówno polscy, jak i tureccy kibice. Przypomnijmy, że od przyszłego sezonu 27-latka będzie zawodniczką Besiktasu Stambuł. Wcześniej przywdziewała barwy Volley Bergamo. 

 

Polki po raz drugi z rzędu wywalczyły brązowy medal Ligi Narodów. Tegoroczny turniej był jednak szczególny. Już za kilka tygodni ruszą igrzyska olimpijskie w Paryżu i to właśnie na najważniejszą imprezę czterolecia podopieczne Stefano Lavariniego szykują najwyższą formę. Przypomnijmy, że reprezentacja Polski w siatkówce kobiet wystąpi na IO po 16 latach przerwy. 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie