Cafe Euro Cast: Transmisja TV i stream online - 25.06

Piłka nożna
Cafe Euro Cast: Transmisja TV i stream online - 25.06
Fot. Polsat Sport
Wtorkowy program Cafe Euro Cast będzie poświęcony pożegnaniom i spotkaniu Polska - Francja

Kolejny dzień Euro oznacza kolejny odcinek programu Cafe Euro Cast! Eksperci Polsatu porozmawiają m.in. o wtorkowym meczu Polski z Francją. Transmisja w Polsacie Sport 1, na Polsatsport.pl, Polsat Box Go oraz na kanale YouTube Polsatu Sport.

Gośćmi Marcina Lepy będą Marek Citko, Tomasz Hajto i Maciej Żurawski, a program będzie stał pod znakiem pożegnań: zakończenia reprezentacyjnej kariery przez Kamila Grosickiego, który ogłosił to na poniedziałkowej konferencji kadry i zapowiedzi Wojciecha Szczęsnego, że Euro 2024 będzie jego ostatnim turniejem w reprezentacji.

 

ZOBACZ TAKŻE: Matematyka nie kłamie! To ten kraj sięgnie po mistrzostwo Europy

 

Eksperci Polsatu Sport przeanalizują przewidywane składy na spotkanie Polski z Francją oraz odniosą się do słów Michała Probierza i Roberta Lewandowskiego z przedmeczowej konferencji prasowej.

 

Program Cafe Euro Cast to propozycja redakcji sportowej Polsatu opracowana specjalnie z myślą o piłkarskich Mistrzostwach Europy. Godzinny program tworzony jest w dynamicznej formule, sprzyjającej emisji w telewizji oraz internecie.

 

Transmisja programu o 9:00 we wtorek w Polsacie Sport 1, Polsatsport.pl oraz na Polsat Box Go. Po zakończeniu emisji odcinki będą również dostępne na kanale Polsatu Sport w serwisie YouTube.

Michał Krzeszowski, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie