Wzmocnienie na rozegraniu! Siatkarski klub z Rzeszowa oficjalnie to ogłosił

Robert MurawskiSiatkówka

Klub PGE Rysice Rzeszów poinformował o transferze rozgrywającej. Do drużyny dołączyła Karina Chmielewska, która w poprzednim sezonie występowała w klubie Grupa Azoty Akademia Tarnów.

Karina Chmielewska (rocznik 1997) gra na pozycji rozgrywającej. Pochodzi z Sandomierza. W rodzinnym mieście rozpoczęła przygodę z siatkówką w drużynie MUKS Piątka Sandomierz. W swej dotychczasowej karierze grała w klubach MKS SAN-Pajda Jarosław, BKS Bostik Bielsko-Biała (2021–23) i Grupa Azoty Akademia Tarnów (2023–24).

 

Zobacz także: Rewolucja w siatkarskim klubie z Rzeszowa! Dziewięć nowych twarzy w kadrze

 

W sezonie 2023/24 wystąpiła w 20 meczach i była podstawową rozgrywającą klubu z Tarnowa. W ciągu trzech sezonów w Tauron Lidze Chmielewska rozegrała 70 spotkań.

 

 

Teraz czas na nowe wyzwania. Siatkarka wzmocniła drużynę PGE Rysice Rzeszów. W tym klubie będzie tworzyła duet rozgrywających z reprezentantką Polski Katarzyną Wenerską.

 

 

– Bardzo się cieszę, że w nadchodzącym sezonie będę miała przyjemność reprezentować barwy Rysic. Mam nadzieje, że ten sezon dostarczy nam dużo pozytywnych emocji i przyniesie upragniony złoty medal – powiedziała Karina Chmielewska.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie